Wizytówki

  • Lakierowane,offsetowe.
  • Błyszczące, foliowane
  • Niefoliowane
  • Matowe, foliowane
  • Ekskluzywne, indywidualne
 
 

Ulotki reklamowe

Ulotki - najbardziej popularna i najstarsza forma reklamy, ulotki jako narzędzie reklamy używane są przez wiele lat, są wygodne i praktyczne do rozpowszechnia. Używając ulotki jako narzędzia reklamy można szybko i precyzyjnie przekazywać podstawowe informacje o firmie, usługach i produktach. Ulotki są jedną z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów promowania produktów i usług, obejmują wszelkie grupy docelowe.

 
Ulotki jednostronne w rozmiarze A6 (107x152mm)
Ceny już od 99 zł brutto za 1000szt.
Ulotki jednostronne w rozmiarze A5 (214x152mm)
Ceny już od 137 zł brutto za 1000szt.
Ulotki typu DL (102x214mm)
Ceny już od 144 zł brutto za 1000szt
Ulotki jednostronne w rozmiarze A4 (214x310mm)
Ceny już od 249 zł brutto za 1000szt.
Ulotki jednostronne w rozmiarze 2DL (214x198mm)
Ceny już od 263 zł brutto za 1000szt.
Ulotki dwustronne w rozmiarze A6 (108x158mm)
Ceny już od 112 zł brutto za 1000szt.
 
 

W ofercie znajdą Państwo ulotki w rożnych formatach, rozmiarach, typach i nakładach które są dostosowane do Państwa potrzeb. Oferujemy również druk ulotek składanych w rożnych rozmiarach

 
Pobierz aktualne ceny
Cennik z dnia 23.11.2012 Link :
 
 

Plakaty reklamowe

Plakat reklamowy
to unikalne zjawisko i stosunkowo młode, liczące zaledwie nieco więcej niż 100 lat. Plakat oferuje, zachęca, krzyczy! Tworzy i celowo kultywuje fikcyjny świat, w którym zawsze świeci słońce, gra muzyka, na plakacie ludzie często wykazują zachowania, które nie zawsze pasują do przyjętych norm..

Plakat jest chwytliwą formą reklamy, dzięki dużemu formatowi oraz krótkiemu tekstowi łatwo zapada w pamięć osoby, która go ogląda. Plakat służy do celów promocyjnych, reklamowych, informacyjnych a także edukacyjnych. Aby plakat mógł prawidłowo spełniać swoja funkcje powinien być widoczny z daleka, posiadać jasne kolory i zrozumiałe treści dla jego odbiorców. Często do tworzenia plakatu wykorzystuje się krótkie metafory, obrazy zdarzeń, ludzi występujących w różnych miejscach itp. Bardzo ważnym elementem każdego plakatu jest tekst oraz czcionka. Do jednych z ważniejszych wskaźników efektywności ekonomicznej jakichkolwiek reklam lub materiałów promocyjnych jest koszt jednego kontaktu reklamowego z konsumentem. Plakat wyprodukowany poprzez druk offsetowy, jest nieco droższy niż np. ulotki czy też broszury, ale mogą go ujrzeć setki, jeśli nie tysiące ludzi. Zatem koszt jednego kontaktu reklamowego z konsumentem za pomocą plakatu jest bardzo niski, a inwestycja w projektowanie i produkcję plakatów jest zazwyczaj bardzo opłacalną inwestycją. Jeżeli produkty reklamowane przez firmę są przeznaczone dla konsumenta masowego lub planu do reklamowania w miejscach koncentracji grupy docelowej (wystawy, sympozja, konferencje, koncerty, wystawy) to plakaty będzie najwłaściwszym wyborem. Ponadto, wielkoformatowe plakaty, duże billboardy reklamowe zewnętrzne, są najskuteczniejszym narzędziem brandingu.

 
Pobierz aktualne ceny na druk plakatów
cennik
 

Billboardy

Nowość!: Oferujemy billboardy na terenie Dolnego Śląska, informacje o lokalizacjach i cenach już w wkrótce
 
Ceny i lokalizacja bilbordów
zapraszamy wkrótce