POLANDSEO

Opracowane i produkowane przez naszą firmę reklamy, skutecznie wpływają na ich odbiorców. Agencja Reklamowa POLANDSEO wyróżnia się z grona swojej konkurencji, ponieważ wykorzystuje wszystkie warunki, aby osiągnąć dobre wyniki. Kreatywność, rozsądne ceny, zaawansowana technologia, dokładne terminy produkcji różnej formy reklamy, zewnętrznych szyldów reklamowych i innych produktów reklamowych, indywidualne podejście do każdego zlecenia - to jest to, co oferujemy każdemu z naszych klientów.

 

Pozycjonowanie

  • Pozycjonowanie - SEO (ur. Search Engine Optimization, Search Engine Optimization) - szereg działań prowadzonych przez naszych specjalistów z witryną internetową klienta, na innych stronach w internecie, mających na celu podniesienie pozycji strony w liście wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach. Optymalizacji SEO obejmuje pracę polegające na zmianie treści tekstu, kodu, struktury, linków wewnętrznych i zewnętrznych serwisu, kontroli czynników zewnętrznych.
 

Druk

  • Świadczymy usługi z całego zakresu druku biznesowego i druku materiałów reklamowych zaczynając od małych wizytówek i naklejek kończąc na dużych plakatach wielkoformatowych. Oferujemy druk w formatach od A6 do A2. Agencja Reklamowa POLANDSEO świadczy usługi druku offsetowego i druku cyfrowego, foliowanie, tłoczenie, drukowanie, laminowanie. .
 

Reklama zewnętrzna

  • Tworzenie reklamy zewnętrznej to technologicznie złożony proces, w którym trzeba wziąć pod uwagę zarówno wizualną atrakcyjność dla konsumenta jak i dostosowanie do miejsca w którym zostanie zamontowana. Brak profesjonalizmu w rozwiązywaniu tych problemów, może nie tylko zrujnować końcowy efekt, ale także znacznie zwiększyć budżet reklamowy. Stosowanie nie właściwych materiałów niespełniających standardy, lub nieodpornych na warunki atmosferyczne skraca czas eksploatacji. Dostęp do materiałów dobrej jakości mają tylko profesjonaliści, osoby amatorsko zajmujące się produkcją reklam zewnętrznych nie mają takiej możliwości. Nasza firma zajmuje się produkcją reklamy zewnętrznej, która spełnia najwyższe standardy jakości. Proces produkcji jest podzielony na kilka etapów. Pierwotnie opracowany projekt, w którym są uwzględniane wszystkie wymagania stawiane przez klienta. Po tym, projektanci zaczynają rozwijać układ graficzny. Gdy klient w pełni zaakceptuje projekt, zlecenie trafia bezpośrednio do realizacji. Oferujemy elastyczną politykę cenową i realizację zamówień w możliwie najkrótszym czasie. Aby złożyć zamówienie, należy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów telefonicznie lub za powiernictwem poczty e-mail i podać wszystkie oczekiwania dotyczące przyszłego projektu.
 

Litery przestrzenne

  • Litery 3d wykonane ze styroduru to najbardziej ekonomiczna forma liter przestrzennych. Takie litery są wycinane nowoczesnym ploterem termicznym zgodnie z komputerowym projektem. Duże litery, Loga - to najpopularniejsze formy reklamy przestrzennej. Zazwyczaj to zbiór symboli, z których każdy posiada indywidualny kształt lub dodatkowo oświetlenie. Konstrukcje podświetlane są bardziej skomplikowane technicznie, ale także bardziej atrakcyjne.

Hostessy

  • Nasze hostessy każdą kampanie reklamowa podniosą na nowy, bardziej skuteczny poziom.
  • Ceny już od 25 zł netto za 1 h pracy.
  • Na życzenie klientów przygotowujemy specjalne stroje promocyjne.
  • Opracowujemy indywidualne rozwiązania promocyjne.
  • Dla stałych klientów znaczące rabaty.