Analiza konkurencji

Analizujemy towary, usługi, strony internetowe konkurencji. Ustalamy jakie typy promocji w mediach wykorzystują, znajdujemy słabe punkty, wskazujemy kierunki w których łatwo i szybko można wyprzedzić konkurencyjne produkty czy usługi.

 

 

Link Building

Budujemy paletę linków, doskonale poruszamy się w obszarach wielu światowych wyszukiwarek. Prowadzimy kampanie linków sponsorowanych AdWords (Google) i Яндекс.Директ (Yandex). Budujemy profesjonalne zaplecza pozycjonerskie.

 

Monitorowanie wizerunku

Nasi pracownicy na zlecenie klienta mogą codziennie monitorować opinie na temat firmy, towarów czy usług, w razie potrzeby przygotują plan działań co pomoże poprawić i zbudować pozytywny wizerunek. Oferujemy marketing "szeptany".

 

DARMOWY AUDYT

Darmowy audyt strony internetowej można zamówić wyłącznie z adresu e-mail na domenie, która jest przedmiotem audytu, darmowy audyt obejmuje podstawowe aspekty, o audyt rozszerzony zapytaj konsultanta.

 

 

Pozycjonowanie stron internetowych
Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych, prowadzimy kampanie reklamowe linków sponsorowanych. Dostosowujemy kampanie reklamowe do potrzeb klientów, oferujemy audyt stron internetowych, audyt pozycjonowania przez inne firmy SEO .
Kompleksowa reklama w internecie
Na zlecenie klientów opracowujemy kompleksowe spektrum działań celem, którego jest zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy lub towaru w internecie. Obserwujemy opinie i recenzje, oferujemy banery i artykuły reklamowe na największych portalach internetowych.
Hostessy i kampanie reklamowe
Prowadzimy kampanie reklamowe na terenie Polski, nasze hostessy będą gwarancją sukcesu waszego biznesu . Przystępne ceny i wysoki profesjonalizm usług, to niewątpliwe atuty naszej oferty.
Druk cyfrowy i offsetowy
Drukujemy ulotki, wizytówki, plakaty, foldery, banery i bilbordy. Profesjonalni graficy przygotują projekt, zamówienie realizujemy w najkrótszym możliwym terminie.
Gadżety reklamowe
Oferujemy nowoczesne i tradycyjne gadżety reklamowe, z nadrukiem, haftem, grawerowaniem. Dobra jakość w przystępnej cenie
Reklama zewnętrzna
Litery 3D, szyldy, banery, kasetony, panele LED, logo, roll-upy i inne to tylko niewielka cześć towarów i usług które oferujemy
Banery, bilbordy z lokalizacją
Oferujemy zamieszczanie banerów i bilbordów na naszych nośnikach, szczegółowy wykaz lokalizacji naszych banerów można uzyskać przy kontakcie z konsultantem .
 

 
Zapraszamy do naszego biura znajdującego się w  Mysłakowicach (między Karpaczem a Jelenią Górą), zaproponujemy Państwu ofertę dostosowaną do zapotrzebowania, budżetu oraz oczekiwań.

AGENCJA REKLAMOWA POLANDSEO - Pozycjonowanie, hostessy, reklama, druk